לקוחות ממליצים

הפנייה נישלחה בהצלחה

יצירת קשר

ניר

ידוע למי שעומד בפני בניה או שיפוץ נרחב שקודם כל צריך חיבור וכימיה עם איש המקצוע אותו בחרת.
עם איריס אין אופציה אחרת שהיא לא להתחבר מיד.
מהשיחה הראשונה כששמעתי את הדיבור הנעים שמקרין רוגע אך מלווה בביטחון ומקצועיות,ידעתי שאפשר לצאת לדרך בראש שקט.
איריס עובדת תמיד באנרגיה טובה ונעימה.
מעודכנת,יוזמת,מדויקת,מתזכרת,דוחפת קדימה ומנצחת על המלאכה כאילו ללא מאמץ.
משתפת בכל פרט קטן,לא מתעצלת להגיע לאן ומתי שצריך ובהחלט לקחה חלק ניכר מ"כאב הראש" הכרוך בשיפוץ מהיסוד.
אציין שגם בעלי המקצוע שהביאה איתה היו מקצועיים,נחמדים ומשתפי פעולה.
ממליץ בחום.

דר׳ עופר לנדאו

איריס תכננה את המשרד שלי וניהלה את כל פרוייקט הקמת המשרד עד לגמר. לכל אורך הפרוייקט היה ברור שהניהול הוא מקצועי ביותר ונעשה בצורה מושלמת. מעבר לכך העדכון השותף והייעוץ בכל שלבי הפרוייקט תרמו להצלחתו.

אני ממליץ על איריס כרמי כמעצבת ומנהלת פרוייקטים דומים.

ח&ר

איריס, אתמול ביקרת אותנו שוב לסדר מחדש את אביזרי הנוי ולפקח על התקנת הווילונות . אפשר לאמר שהפרויקט שעבדנו עליו יחדיו בשלושת החודשים האחרונים, חודשי הקורונה, הסתיים. .. עוד שני פריטים ... וזהו. רציתי להודות לך שוב בכתב. שלא כדרכנו בחיים להתחדש כל חודש ושנה, את ביתנו אנו מחדשים ב"קפיצות ארוכות", 20 שנה חלפו מאז הפעם האחרונה. החלטנו שהגיע הזמן לקפיצה הבאה, התחבטנו אם לעשות זאת בעצמנו או להיעזר במי שעוסק בזה למחייתו. בחרנו באפשרות השנייה, הבנו שההשקעה גדולה  ומקיפה מדי על מנת שתנוהל על ידנו מי שלא עסוקים יום יום שעה שעה בשיפוץ ועיצוב בתים. מבין המעצבים בחרנו בך איריס, מתוך הכרות ומתוך הבנה ש"עדכון" ביתנו כך שיטיב לשרת אותנו מחייב שילוב של מקצוענות טכנית אדריכלית וראיה אומנותית עדכנית. למדת אותנו, למדת לגשר בין דעותינו וגם לבין אלו שלך ולהוביל את התהליך בחוכמה בנתיב שבסופו ביתנו הפך למעוצב, עכשווי, נוח הרבה יותר ומתאים מאוד מאוד להלך רוחנו. מעבר לכל הסכם והסכמות לא חסכת מזמנך ודאגת להסיר מליבנו ומהתהליך עצמו חששות ובעיות שצצו לאורכו. כל זאת כשהקורונה נושפת בעורפנו, בעורפך ובבעלי המקצוע שבאו ויצאו מהבית.

שוב תודה איריס על המקצוענות, הזמינות והמסירות שהפגנת לאורך כל התהליך. בהערכה רבה,

כרמלה ויעקב יהודה

איריס יקרה, מה ניתן לומר על אישה כה מדהימה, שעושה את עבודתה מהנשמה. רצינו לומר לך המון תודה על כל הליווי הצמוד וההכוונה שהיית בשבילנו בכל שעה ושעה שדאגת לכל שלב ושלב בתהליך הבניה ולא הנחת לאף עובד כולל מנהל העבודה לבצע כל עבודה מבלי שאת היית נוכחת בכל פעולה תודה לך שהורדת מאתנו המון המון "כאבי ראש" החל משלב ההתחלה ולא הרפית ולא ויתרת על כל מחדל שנעשה בבניה גם אם היה כרוך בכמה פעמים לעלות ברגל לקומה שמינית בחום ובקור הנורא.ולא נשכח כמה פעמים דרשת להחליף דלת שלפי תכנונך לא בדיוק בוצעה, ומה עם החשמלאי שהזיז לא פעם את הנקודות, כי לא היו בסנטימטר שקבעת.

איריס רוצים אנו להודות לך על העשייה ועל כל תהליך ההובלה, בעיצוב הדירה ואנו כל כך שמחים שהכרנו מעצבת מדהימה עם המון המון אורך רוח ויוזמה. מאחלים לך שתמשיכי להנות מהעבודה והעשייה. בהמון הערכה.

שרי ונתי פישר

איריסקה אהובה, רצינו חהגיד תודה!!! תודה על המקצועיות, היצירתיות, הליווי הצמוד אך לא כפייתי ומעיק תודה על שימת לב לפרטים, לרעיונות ולתקתוק הדברים תודה על הכוונתנו לספקים מקצועיים אשר עמדו בזמנים בדיוק כמו שאנו אוהבים… תודה על השקט והרוגע שאת תמיד מקרינה והיכולת שלך/שלנו להשיג את המטרה בנועם בהכלה ובשלווה.

אלו היו ימים לא פשוטים ומאתגרים כפי שאמרתי, שלושה שבועות של שכרון חושים אך התוצאה מקסימה וכל כך התודה!!! אוהבים,

מריאט וגיא כהן

לאיריס היקרה, בישלת לנו בית לתפארת, ממרכיבים משובחים, כלים מקצועיים, טעם מצויין ואהבה לנהנתנות. אז למה צריך בכלל אדריכל/ית מעצב/ת פנים כשעושים שיפוץ בבית? מהניסיון שלנו עם איריס כרמי זה עושה הבדל מהותי והופך את ההשקעה הגדולה לכדאית, נטולת חרטות והנאה מתוצאה מושלמת. הבית החדש שלנו ריגש אותנו: המיקום, הבניין, הגודל והחלוקה מאוד מתאימים לנו. הייתה לנו דאגה מהאמבטיות הקטנות בגודלן. ואז הגיע התכנון האדריכלי של איריס והגדיל את שטחן באמצעים פשוטים ובמיקום מדויק כל שהחוויה מהשהייה בהן נעימה והשיפור מדהים. היא זרמה על הטעם האישי שלנו ובמקביל מנעה אסונות עיצוביים. תכננה את החשמל והתאורה, מצאה ספקים ואנשי מקצוע מקצועיים וניהלה משא ומתן שחסך לנו כסף. התכנון מגיע לרמת מיקום מתגי התאורה ושקעי החשמל באופן ארגונומי ועד להלבשה בווילונות ואביזרים משלימים שהיינו לבטח מזניחים או משאירים ל"אחר כך" שלעולם לא מגיע.

בגלל כל אלו ובשל אופייה המפרגן, גישתה הבלתי מתפשרת לאיכות וסטייל חייבים מעצבת כמו איריס כרמי כדי להוציא את המיטב משיפוץ והגשמת החלומות.

טובה ואבי

תודה למעצבת המקסימה איריס יקרה, אנחנו מודים לך על עיצוב ביתנו החדש. עברנו יחד תהליכים של תכנון, רכישות, מחשבות והחלטות. צמיד היית זמינה, תמיד לקחת אחריות, לא ויתרת כשגילית ששינינו את התאורה ובצדק.

את אישיות רגישה, נעימה ומלאת נתינה.ועל כך ועוד...........הרבה הרבה תודה אוהבים.

רונית ומיכאל כרמי

בנינו את ביתנו בגיל צעיר, לפני למעלה משלושים שנה. הבית שרת את המשפחה, בו גידלנו את ילדינו. הבית נבנה בשנות השמונים, עם תריסי עץ, רצפת טרקוטה ובגודל מוגבל. הבית התיישן והיה עלינו לקבל החלטה. האם למכור את הבית ולעבור לבית אחר, או להתאים את הבית אשר התבלה, להמשך חיינו, לרענן את המראה ובעיקר להאיר את הבית. לאחר שקבלנו החלטה להשקיע בשיפוץ, בהתאמה לצרכי העתיד ולעדכן את העיצוב שלו, הזמנו את איריס ורועי לפגישה. איריס ורועי למדו את הרצונות שלנו, את האישיות שלנו, את הצרכים שלנו את מגבלות הבית הקיים והבינו את הפוטנציאל של הבית. ברגישות, במקצועיות, במעורבות אקטיבית, בביקורי שטח ותמיכה מקצועית בצמתים של קבלת החלטות לאורך כל הדרך, איריס ורועי סייעו לנו. איריס ורועי היו מעורבים בהעמדת אלטרנטיבות של תכנון, בבחירת חומרים, בבחירת ספקים, בבחירת העמדה עיצובית ובבחירת בעלי מקצוע. כתוצאה מכך, ביתנו האהוב עבר שינוי בו נשמר אופיו המקורי תוך התאמות לעיצוב עדכני לתפארת. בתוספת של כשני מ"ר בלבד לשטח הבית, שבירת קירות, מעבר לחלונות ולתריסי אלומיניום, ושילוב חומרים עדכנים, הבית הפך לבית מואר, הבית גדל, כל המערכות חודשו וקיבלנו תוצאה מעבר לציפיות.

אנו ממליצים בחום על איריס ורועי ומודים להם על תהליך מהנה וקצר של מספר חודשים אשר גורם לנו ולכל המשפחה אושר רב.